Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Ledinė arbata skirta atsigaivinti karštą vasaros dieną. Pagardinkite mėgstamiausiais vaisiais, įdėkite ledukų ir mėgaukitės!


Mūsų populiariosios ledinės arbatos sužavės savo unikaliu skoniu ir šiuolaikišku pakuotės dizainu. Šie gaivieji gėrimai yra puikūs palydovai karštomis vasaros dienomis! Visos mūsų ledinės arbatos yra ekologiškos ir pagardintos tik natūraliais priedais.


Obuoliai - tai tikros lietuviškos vasaros simbolis! Kartu su tauriąja žaliąja arbata, imbieru ir citrinžole sukurta nepakartojama ledinė arbata, kuri puikiai atgaivins Jus karštoms vasaros dienoms.
6,90 €
Egzotiškos papajos ir saldieji mangai primins Jums atostogas rojaus kampelyje. Citrinžolė ir mėtos atgaivins karštą vasaros dieną!
6,90 €
Ši ledinė arbata - tai nepamirštamas baltosios Pai Mu Tan arbatos ir gaivių citrusinių vaisių derinys. Pagardinta spanguolėmis.
6,90 €
Tobulas vaisių ir juodosios arbatos balansas! Braškių saldumas išskirtinai pabrėžia intensyvų juodosios arbatos skonį. Lengvas citrinos aromatas papildo šį vasarišką derinį.
6,90 €