Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Žaliosios ir baltosios arbatos mišinys „Jasmin Imperial“

Prekės kodas: 2

Keturios geriausios Kinijos žaliosios ir baltosios arbatos rūšys (China Jasmin, Pai Mu Tan, China Jasmin Silverneedle, China Jasmin Dragon Pearls) susijungia šiame nuostabiame jazminų skonio mišinyje! Be aromatizatorių.

Sudedamosios dalys: Žalioji arbata China Jasmin (69%)*, baltoji arbata Pai Mu Tan*, baltoji arbata China Jasmin Silverneedle (3%)*, žalioji arbata China Jasmin Dragon Pearls (2%)*. *Sertifikuotas ekologiškas produktas.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Pakuotė: Kombinuota / Prekės pakuotė gali skirtis nuo vaizduojamos svetainėje.

Grynasis kiekis: 100 g
Likutis senka - užsisakykite dabar!

   

Maistingumo deklaracija
                                                   
Maistinė vertė100 ml paruoštos arbatos * (vidutiniškai)
Energinė vertė10 kJ / 2 kcal
Riebalai<0,1 g
Sočiosios riebalų rūgštys<0,1 g
Angliavandeniai<0,1 g
Cukrūs<0,1 g
Baltymai<0,4 g
Druska<0,01 g
        * apskaičiuota 3g arbatos, užplikytos 200 ml vandens 2 minutes    

Žalioji arbata

Žalioji arbata yra arbatos rūšis, gaminama iš Camellia sinensis lapų ir pumpurų, kuriems nebuvo atliktas toks pats vytimo ir oksidacijos procesas, koks atliekamas ruošiant ulongo arba juodąją arbatą. Žaliava yra renkama ir kaitinama krosnyje.

Žalioji arbata Kinijos Jasmin

Aromatingo jazminų skonio žalioji arbata su gražiais jazminų žiedais. Aukso geltonumo užpilas.

Žalioji arbata Kinijos Jasmine Dragon Pearls

Kitaip vadinama jazminų gėlių arbata, „Jasmine Dragon Pearls“ yra kiniška arbata, gaminama iš aukščiausios kokybės žaliosios arbatos lapų ir jazminų žiedų. Gamybos metu arbatos lapai yra sluoksniuojami su jazminų pumpurais, todėl eteriniai jazminų aliejai įsigeria į arbatos lapą.

Baltoji arbata

Baltoji arbata (kin. 白茶; bái cha) yra ko gero yra seniausia arbatos rūšis, kadangi jos gamybos technologija yra paprasčiausia. Visų pirma renkami arbatos pumpurai arba pumpurai ant stiebo su jaunais lapeliais, tuomet žaliava palaikoma blankioje saulės šviesoje kol nuvys, o po to to nešama į patalpas, kur išdžiovinama iki galo. Baltoji arbata yra mažiausiai apdorojama, todėl ji yra pati vertingiausia.

Baltoji arbata Pai Mu Tan

„Pai Mu Tan“ (išvertus „Baltasis bijūnas“) yra populiariausia kiniškos baltosios arbatos rūšis. Ši arbata gavo savo pavadinimą dėl neįprastos išvaizdos. Pai Mu Tan – tai švelnūs pumpurai, apsupti nesusisukusių lapų. Jie išlaiko natūralų grakštumą ir atrodo kaip maži žiedpumpuriai. Arbata švelnaus gėlių skonio, šviesiai geltonos spalvos.

Baltoji arbata China Jasmin Silverneedle

Šioje aukščiausios kokybės arbatoje naudojami jazminų žiedai skinami per naktį, kai eterinių aliejų kiekis yra didžiausias. Gležni arbatos pumpurai skinami rankomis ir septynias dienas maišomi su jazminų žiedais, kad įgautų saldų aromatą. Tikrai turėtumėte paragauti šios kvapnios ir saldžios, tačiau pikantiškos, arbatos! Kilmės vietovė: Kinija, Fudzianas.

Europos sąjungos ekologinės gamybos logotipas

ES ekologinis ženklas

Žaliosios ir baltosios arbatos mišinys „Jasmin Imperial“ yra paženklinta ES ekologinės gamybos logotipu ir atitinka griežtus ekologinius kriterijus. Žaliavos yra auginamos Bendrijoje ir trečiųjų šalių žemės ūkiuose.

Ethical Tea Partnership

Ethical Tea Partnership

Ethical Tea Partnership tikslas – ekonomiškai klestintis, sąžiningas ir tvarus arbatos gamybos sektorius bei gerovė visiems šio sektoriaus darbuotojams. Pirkdami mūsų produktus palaikote šios organizacijos vertybes!

USDA ekologinės gamybos logotipas

USDA Organic ekologinis ženklas

Žaliosios ir baltosios arbatos mišinys „Jasmin Imperial“ auginama nenaudojant uždraustų sintetinių trąšų ir pesticidų. Taip pat šis ženklas garantuoja, kad ekologiška arbata nėra GMM (genetiškai modifikuotas maistas).

Vokietijos ekologinės gamybos logotipas

Bio-Siegel ekologinis ženklas

Bio-Siegel logotipas garantuoja, kad Žaliosios ir baltosios arbatos mišinys „Jasmin Imperial“ yra pagaminta pagal ES ekologinio ūkininkavimo reglamente nurodytus reikalavimus.

rankų darbo produkcija

Rankų darbas

Ši ekologiška arbata yra gaminama rankomis su meile, mažomis šviežiomis partijomis.

produktai be pridėtinio cukraus

Be pridėtinio cukraus

Žaliosios ir baltosios arbatos mišinys „Jasmin Imperial“ yra tobulo skonio ir be pridėtinio cukraus!