Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Kaip pirkti?

Minimali užsakymo suma geraarbata.lt parduotuvėje yra 10 Eurų (neįskaičiuojant siuntimo išlaidų).

Išsirinkite norimą prekę, pasirinkite kiekį ir spauskite mygtuką į krepšelį. Kiekį galima koreguoti ir tolimesniuose prikimo žingsniuose.

Paspaudę krepšelio simbolį galite peržiūrėti savo pirkimo krepšelį. Tęskite apsipirkimą arba Spauskite Rodyti krepšelį.

Spauskite mygtuką Kitas žingsnis. Pasirinkite tęsti pirkimą neprisijungus, prisiregistruoti (jeigu dar neturite asmeninės paskyros) arba prisijunkite, jeigu jau esate prisiregistravę.

Sekančiame žingsnyje suveskite reikiamą informaciją. Pereikite prie trečio žingsnio ir pasirinkite pristatymo būdą. Spauskite Kitas žingsnis ir patikrinkite savo adresą bei krepšelio turinį. Pažymėkite, kad sutinkate su paslaugų teikimo sąlygomis bei susipažinote su prekių grąžinimo taisyklėmis. Paspaudę Patvirtinti užsakymą būsite nukreiptas į savo banko mokėjimo puslapį.

Atlikę mokėjimą matysite pranešimą apie užsakymo būseną bei gausite patvirtinimą el. paštu. Jeigu apmokėti nepavyko savo užsakymą galite bandyti dar kartą. Savo užsakymą matysite Mano duomenys – Užsakymų istorija skiltyje. Paspaudę mygtuką Apmokėti galite atlikti apmokėjimą.