Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Ekologiška arbata Darjeeling Risheehat FTGFOP1 FF

Prekės kodas: 92

Užpylę šiuos rudai žalius arbatos lapelius gausite oranžinės-rudos spalvos užpilą. Skonis ir aromatas maloniai saldūs, primenantys miško medų, sultingą apelsiną ir sunokusį persiką. Risheehat arbatos ūkis, esantis 762–1 463 m aukštyje, buvo įkurtas XIX a.

Sudedamosios dalys: Juodoji arbata Darjeeling Risheehat FTGFOP1 FF*. *Sertifikuotas ekologiškas produktas. Kilmės šalis - Indija.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Pakuotė: Kombinuota

Grynasis kiekis: 60 g
Šios prekės šiuo metu neturime.

Darjeeling (pirmojo skynimo)

Pirmojo skynimo juodoji arbata iš Himalajų arbatos sodų Dardžilinge, Šiaurės Indijoje. Dardžilingas yra žinomas kaip „arbatų Šampanė“, o populiariausios Dardžilingo arbatos skinamos pirmojo derliaus nuėmimo metu nuo kovo iki gegužės mėnesio. Darjeeling turi gėlių charakterį su augalinėmis, samanų ir mineralinėmis natomis bei citrinų ir abrikosų užuominomis. Tai aukso rudos spalvos arbatos gėrimas, kurį galima gerti su pienu.

Europos sąjungos ekologinės gamybos logotipas

ES ekologinis ženklas

Ekologiška arbata Darjeeling Risheehat FTGFOP1 FF yra paženklinta ES ekologinės gamybos logotipu ir atitinka griežtus ekologinius kriterijus. Žaliavos yra auginamos Bendrijoje ir trečiųjų šalių žemės ūkiuose.

Juodoji arbata

Juodoji arbata – tai tokia arbatos rūšis, kurios oksidacijos procesas yra ilgesnis, negu gaminant kitas arbatos rūšis.

Manoma, kad juodoji arbata buvo atrasta atsitiktinai. Pasak XVI amžiaus legendos, žaliosios arbatos partija buvo palikta per ilgai fermentuotis, tačiau ūkininkai nutarė žaliavos neišmesti, o gėrė nuvytusius lapus ir buvo maloniai nustebinti sodriu skoniu. Nuo tada arbatos lapai buvo fermentuojami sąmoningai, siekiant gauti aromatingą juodąją arbatą, kuri tapo tokia populiari visame pasaulyje.

Laikui bėgant fermentacijos procesas buvo tobulinamas, todėl buvo sukurti skirtingi gamybos metodai, taigi ir skirtingos arbatos rūšys.

Gaminant šią arbatą, arbatos lapus reikia susmulkinti, kad išsiskirtų sultys, o tada džiovinti elektrinėje orkaitėje. Rezultate gauname tą arbatą, prie kurios esame įpratę.

Įdomus faktas: juodoji arbata taip vadinama tik vakarų šalyse, o Kinijos klasifikacijoje tai yra “raudonoji” arbata, kadangi būtent tokios spalvos gėrimą gauname iš gerai oksiduotų arbatmedžio lapų.