Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Ekologiška juodoji arbata English Breakfast Broken

Prekės kodas: 74

Ekologiška juodoji arbata Assam pasižyminti intensyviu salyklo skoniu.

Sudedamosios dalys: Juodoji arbata Assam BOP*, Juodoji arbata Assam CTC*. *Sertifikuotas ekologiškas produktas.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Pakuotė: Kombinuota

Grynasis kiekis: 175 g
Šios prekės šiuo metu neturime.

   

Maistingumo deklaracija
                                                   
Maistinė vertė100 ml paruoštos arbatos * (vidutiniškai)
Energinė vertė8 kJ / 2 kcal
Riebalai<0,1 g
Sočiosios riebalų rūgštys<0,1 g
Angliavandeniai<0,1 g
Cukrūs<0,1 g
Baltymai0,4 g
Druska<0,01 g
        * apskaičiuota 3g arbatos, užplikytos 200 ml vandens 3 minutes    

Assam CTC

Juodoji arbata Assam iš Pietų Indijos, pagaminta pagal CTC technologiją (Crush, Tear, Curl“ - Susmulkink, Suplėšyk, Suvyniok). Assam CTC yra ryškios gintaro spalvos ir sodraus skonio.

Assam BOP

Dideli assam lapai yra susmulkinami tam, kad užpilus vandeniu greičiau išsiskirtų taninai. Rezultate gauname turtingo skonio gėrimą su aštria salyklo nata. Tobulai tinka gerti su pienu arba grietinėle.

Europos sąjungos ekologinės gamybos logotipas

ES ekologinis ženklas

Ekologiška juodoji arbata English Breakfast Broken yra paženklinta ES ekologinės gamybos logotipu ir atitinka griežtus ekologinius kriterijus. Žaliavos yra auginamos Bendrijoje ir trečiųjų šalių žemės ūkiuose.

Vokietijos ekologinės gamybos logotipas

Bio-Siegel ekologinis ženklas

Bio-Siegel logotipas garantuoja, kad Ekologiška juodoji arbata English Breakfast Broken yra pagaminta pagal ES ekologinio ūkininkavimo reglamente nurodytus reikalavimus.

rankų darbo produkcija

Rankų darbas

Ši ekologiška arbata yra gaminama rankomis su meile, mažomis šviežiomis partijomis.

Ethical Tea Partnership

Ethical Tea Partnership

Ethical Tea Partnership tikslas – ekonomiškai klestintis, sąžiningas ir tvarus arbatos gamybos sektorius bei gerovė visiems šio sektoriaus darbuotojams. Pirkdami mūsų produktus palaikote šios organizacijos vertybes!

Juodoji arbata

Juodoji arbata – tai tokia arbatos rūšis, kurios oksidacijos procesas yra ilgesnis, negu gaminant kitas arbatos rūšis.

Manoma, kad juodoji arbata buvo atrasta atsitiktinai. Pasak XVI amžiaus legendos, žaliosios arbatos partija buvo palikta per ilgai fermentuotis, tačiau ūkininkai nutarė žaliavos neišmesti, o gėrė nuvytusius lapus ir buvo maloniai nustebinti sodriu skoniu. Nuo tada arbatos lapai buvo fermentuojami sąmoningai, siekiant gauti aromatingą juodąją arbatą, kuri tapo tokia populiari visame pasaulyje.

Laikui bėgant fermentacijos procesas buvo tobulinamas, todėl buvo sukurti skirtingi gamybos metodai, taigi ir skirtingos arbatos rūšys.

Gaminant šią arbatą, arbatos lapus reikia susmulkinti, kad išsiskirtų sultys, o tada džiovinti elektrinėje orkaitėje. Rezultate gauname tą arbatą, prie kurios esame įpratę.

Įdomus faktas: juodoji arbata taip vadinama tik vakarų šalyse, o Kinijos klasifikacijoje tai yra “raudonoji” arbata, kadangi būtent tokios spalvos gėrimą gauname iš gerai oksiduotų arbatmedžio lapų.

Juodoji arbata Assam

Assam – tai juodoji arbata, auginama Assam regione Indijos šiaurės rytuose, Brahmaputros upės slėnyje. Ši arbata gaminama iš Camellia Sinensis assamica augalo lapų. Derlius nuimamas daugiausia rankomis, nes arbata auginama kalvotoje vietovėje.

Assam yra vertinama dėl jos turtingo skonio ir sodrios spalvos. Savo sudėtyje turi antioksidantų, kofeino, flavonoidų. Dažniausiai Assam yra naudojama gaminant klasikines pusryčių arbatas (pavyzdžiui, English Breakfast).