Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Japoniška ceremoninė Matcha arbata „Hisui"

Prekės kodas: 56

Ekologiška žalioji mačia arbata.

Sudedamosios dalys: Ceremoninė Matcha arbata „Hisui" (kilmės šalis - Japonija)*. *Sertifikuotas ekologiškas produktas.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Pakuotė: Kombinuota / Prekės pakuotė gali skirtis nuo vaizduojamos svetainėje.

Grynasis kiekis: 100 g
Likutis senka - užsisakykite dabar!

   

Maistingumo deklaracija
                                                   
Maistinė vertė100 ml paruoštos arbatos * (vidutiniškai)
Energinė vertė10 kJ / 2 kcal
Riebalai<0,1 g
Sočiosios riebalų rūgštys<0,1 g
Angliavandeniai<0,1 g
Cukrūs<0,1 g
Baltymai0,4 g
Druska<0,01 g
        * apskaičiuota 3g arbatos, užplikytos 200 ml vandens    

Žalioji arbata

Žalioji arbata yra arbatos rūšis, gaminama iš Camellia sinensis lapų ir pumpurų, kuriems nebuvo atliktas toks pats vytimo ir oksidacijos procesas, koks atliekamas ruošiant ulongo arba juodąją arbatą. Žaliava yra renkama ir kaitinama krosnyje.

Žalioji Matcha arbata

Ar žinojote, kad Matcha arbata, nors ir vadinama japoniška, iš tiesų ten atkeliavo iš Kinijos? Ją atgabeno budistų vienuolis, gerdavęs trintų arbatos lapelių – Matcha pudros arbatą po kelias valandas trukusios meditacijos, kad visą dieną išliktų žvalus ir susikaupęs. Nors daugelis kitų arbatų į mūsų puodelius byra džiovintų lapelių pavidalinu, Matcha vis dar išlaiko savo unikalią pudros formą. Geriausia Matcha arbata pasižymi išskirtine gaiviai žalia spalva, šilkine tekstūra, maloniu, šiek tiek saldumo turinčiu poskoniu. Ši arbata lig šiol Japonijos kultūroje naudojama ceremonijų metu ir reprezentuoja taiką, harmoniją ir laimę.

Matcha vertinama ne be reikalo – ji yra naudinga, mat joje gausu antioksidantų, amino rūgščių bei vitaminų. Matcha arbatoje taip pat yra ir natūralaus kofeino, kuris į organizmą išsiskiria kur kas lėčiau, nei kavoje esantis kofeinas, tad jo poveikis ilgesnis.

Dėl didesnės arbatos koncentracijos, ją galima naudoti ir maisto gamybai, ar maišyti su gyvulinės ar augalinės kilmės pienu.

Europos sąjungos ekologinės gamybos logotipas

ES ekologinis ženklas

Japoniška ceremoninė Matcha arbata „Hisui" yra paženklinta ES ekologinės gamybos logotipu ir atitinka griežtus ekologinius kriterijus. Žaliavos yra auginamos Bendrijoje ir trečiųjų šalių žemės ūkiuose.