Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Juodoji arbata

Juodoji arbata – tai tokia arbatos rūšis, kurios oksidacijos procesas yra ilgesnis, negu gaminant kitas arbatos rūšis.

Manoma, kad juodoji arbata buvo atrasta atsitiktinai. Pasak XVI amžiaus legendos, žaliosios arbatos partija buvo palikta per ilgai fermentuotis, tačiau ūkininkai nutarė žaliavos neišmesti, o gėrė nuvytusius lapus ir buvo maloniai nustebinti sodriu skoniu. Nuo tada arbatos lapai buvo fermentuojami sąmoningai, siekiant gauti aromatingą juodąją arbatą, kuri tapo tokia populiari visame pasaulyje.

Laikui bėgant fermentacijos procesas buvo tobulinamas, todėl buvo sukurti skirtingi gamybos metodai, taigi ir skirtingos arbatos rūšys.

Gaminant šią arbatą, arbatos lapus reikia susmulkinti, kad išsiskirtų sultys, o tada džiovinti elektrinėje orkaitėje. Rezultate gauname tą arbatą, prie kurios esame įpratę.

Įdomus faktas: juodoji arbata taip vadinama tik vakarų šalyse, o Kinijos klasifikacijoje tai yra “raudonoji” arbata, kadangi būtent tokios spalvos gėrimą gauname iš gerai oksiduotų arbatmedžio lapų.


Aštri juodoji arbata, saldžiosios datulės ir aromatingi prieskoniai išpildo Jūsų svajones arbatos puodelyje.
5,20 €
Natūrali juodoji bergamočių skonio arbata Assam iš Pietų Indijos.
12,00 €
Natūrali juodoji bergamočių skonio arbata Assam iš Pietų Indijos.
16,90 €
Ekologiška juodoji arbata Assam pasižyminti intensyviu salyklo skoniu.
17,90 €
Ši aštri chai arbata, pagaminta iš tradicinių ingredientų iš Šri Lankos, nukels Jus į šią rojaus salą Indijos vandenyne.
6,00 €
Sodrus juodosios Assam arbatos skonis praturtintas smulkių laukinių uogų aromatu.
nuo 5,90 €
Kiekvienas „Lady Star Deluxe“ juodosios arbatos gurkšnis su vaisių poskoniu atgaivina jūsų kūną ir sielą. Aštrūs prieskoniai persipina su apelsinų ir lengvu gėlių aromatu.
nuo 5,90 €
Tobulas vaisių ir juodosios arbatos balansas! Braškių saldumas išskirtinai pabrėžia intensyvų juodosios arbatos skonį. Lengvas citrinos aromatas papildo šį vasarišką derinį.
6,50 €
Šį unikalų mišinį sudaro aukščiausios rūšies juodosios arbatos Assam ir Darjeeling, praturtintos bergamočių ir citrinų aliejais.
18,50 €
Šios prekės šiuo metu neturime.