Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Juodoji arbata su bergamotėmis, apelsinais ir citrinomis „Lady Star Deluxe“

Prekės kodas: 7

Kiekvienas „Lady Star Deluxe“ juodosios arbatos gurkšnis su vaisių poskoniu atgaivina jūsų kūną ir sielą. Aštrūs prieskoniai persipina su apelsinų ir lengvu gėlių aromatu.

Sudedamosios dalys: Juodoji arbata Assam* (kilmės vieta: Pietų Indija), citrinžolė*, juodoji arbata Assam OP*, juodoji arbata Golden Yunnan OP*, natūralioji kvapioji medžiaga, apelsinų žievelės*, citrinos žievelės*, verbena*, rožių žiedlapiai*, rugiagėlės*. *Sertifikuotas ekologiškas produktas.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Pakuotė: Kombinuota / Prekės pakuotė gali skirtis nuo vaizduojamos svetainėje.

Grynasis kiekis: 100 g
Likutis senka - užsisakykite dabar!

   

Maistingumo deklaracija
                                                   
Maistinė vertė100 ml paruoštos arbatos * (vidutiniškai)
Energinė vertė9 kJ / 2 kcal
Riebalai<0,1 g
Sočiosios riebalų rūgštys<0,1 g
Angliavandeniai<0,1 g
Cukrūs<0,1 g
Baltymai<0,2 g
Druska<0,01 g
        * apskaičiuota 3g arbatos, užplikytos 200 ml vandens 3 minutes    

Assam OP

OP arba „Orange Pekoe“ yra arbatos lapelių gradacija: tai pilno dydžio, gerai susuktas arbatos lapelis su miško kvapu. Assam OP arbata yra auksinės rausvos spalvos, švelnesnio skonio nei smulkiai skaldyti lapeliai.

Golden Yunnan OP

Geriausia kiniška arbata iš Yunnan provincijos, žinoma kaip „auksinė migla“. Šią arbatą sudaro tik auksiniai pumpurai, kurie suteikia jai sausą, glotnų skonį su kartumo atspalviu. OP arba „Orange Pekoe“ yra arbatos lapelių gradacija: tai pilno dydžio, gerai susuktas arbatos lapelis.

Europos sąjungos ekologinės gamybos logotipas

ES ekologinis ženklas

Juodoji arbata su bergamotėmis, apelsinais ir citrinomis „Lady Star Deluxe“ yra paženklinta ES ekologinės gamybos logotipu ir atitinka griežtus ekologinius kriterijus. Žaliavos yra auginamos Bendrijoje ir trečiųjų šalių žemės ūkiuose.

Ethical Tea Partnership

Ethical Tea Partnership

Ethical Tea Partnership tikslas – ekonomiškai klestintis, sąžiningas ir tvarus arbatos gamybos sektorius bei gerovė visiems šio sektoriaus darbuotojams. Pirkdami mūsų produktus palaikote šios organizacijos vertybes!

USDA ekologinės gamybos logotipas

USDA Organic ekologinis ženklas

Juodoji arbata su bergamotėmis, apelsinais ir citrinomis „Lady Star Deluxe“ auginama nenaudojant uždraustų sintetinių trąšų ir pesticidų. Taip pat šis ženklas garantuoja, kad ekologiška arbata nėra GMM (genetiškai modifikuotas maistas).

Vokietijos ekologinės gamybos logotipas

Bio-Siegel ekologinis ženklas

Bio-Siegel logotipas garantuoja, kad Juodoji arbata su bergamotėmis, apelsinais ir citrinomis „Lady Star Deluxe“ yra pagaminta pagal ES ekologinio ūkininkavimo reglamente nurodytus reikalavimus.

rankų darbo produkcija

Rankų darbas

Ši ekologiška arbata yra gaminama rankomis su meile, mažomis šviežiomis partijomis.

produktai be pridėtinio cukraus

Be pridėtinio cukraus

Juodoji arbata su bergamotėmis, apelsinais ir citrinomis „Lady Star Deluxe“ yra tobulo skonio ir be pridėtinio cukraus!

Juodoji arbata

Juodoji arbata – tai tokia arbatos rūšis, kurios oksidacijos procesas yra ilgesnis, negu gaminant kitas arbatos rūšis.

Manoma, kad juodoji arbata buvo atrasta atsitiktinai. Pasak XVI amžiaus legendos, žaliosios arbatos partija buvo palikta per ilgai fermentuotis, tačiau ūkininkai nutarė žaliavos neišmesti, o gėrė nuvytusius lapus ir buvo maloniai nustebinti sodriu skoniu. Nuo tada arbatos lapai buvo fermentuojami sąmoningai, siekiant gauti aromatingą juodąją arbatą, kuri tapo tokia populiari visame pasaulyje.

Laikui bėgant fermentacijos procesas buvo tobulinamas, todėl buvo sukurti skirtingi gamybos metodai, taigi ir skirtingos arbatos rūšys.

Gaminant šią arbatą, arbatos lapus reikia susmulkinti, kad išsiskirtų sultys, o tada džiovinti elektrinėje orkaitėje. Rezultate gauname tą arbatą, prie kurios esame įpratę.

Įdomus faktas: juodoji arbata taip vadinama tik vakarų šalyse, o Kinijos klasifikacijoje tai yra “raudonoji” arbata, kadangi būtent tokios spalvos gėrimą gauname iš gerai oksiduotų arbatmedžio lapų.

Juodoji arbata Assam

Assam – tai juodoji arbata, auginama Assam regione Indijos šiaurės rytuose, Brahmaputros upės slėnyje. Ši arbata gaminama iš Camellia Sinensis assamica augalo lapų. Derlius nuimamas daugiausia rankomis, nes arbata auginama kalvotoje vietovėje.

Assam yra vertinama dėl jos turtingo skonio ir sodrios spalvos. Savo sudėtyje turi antioksidantų, kofeino, flavonoidų. Dažniausiai Assam yra naudojama gaminant klasikines pusryčių arbatas (pavyzdžiui, English Breakfast).